نرم افزار آموزش زبان رزتا استون ابزاری قدرتمند و تعاملی برای آموزش زبان با استفاده از تصویر، صدا و ویدیو و بهترین و ساده ترین راه حل برای یادگیری یک زبان دوم و بخشهای مختلف آن نظیر خواندن، نوشتن، مکالمه، تلفظ و گرامر می باشد. شیوه آموزشی در رزتا استون بر این اصل ساده که یادگیری زبان باید آسان، موثر، سرگرم کننده و کاربر محور باشد، استوار است.

در واقع این شیوه آموزشی از طریق ایجاد وابستگی کلمات و عبارات با تصاویر از طریق مثال هایی که در زندگی واقعی و روزمره با آن روبرو می شویم، مشابه یادگیری زبان مادری به صورت طبیعی و بدون ارائه ترجمه و شرح گرامر یا دستورات گیج کننده است. این مجموعه آموزشی به شکلی طراحی شده است که زبان آموز به سادگی و به صورت ناخودآگاه معنی و مفهوم کلمات و عبارات را درک کرده و آموخته های موجود ملکه ذهن او می شود.

رزتا استون یکی از بهترین، ساده ترین و اصولی ترین روشهای آموزش زبان است که میلیونها نفر در بیش از 150 کشور مختلف جهان از آن برای یادگیری زبان استفاده می کنند. نام نرم افزار آموزش زبان Rosetta Stone برگرفته شده از سنگ نبشته ای در مصر باستان با همین نام است.

  • آموزش زبان بر پایه اصول یادگیری زبان مادری به شکلی بسیار ساده و موثر
  • آموزش مهارتهای مکالمه، درک مطلب، شنیدن، خواندن و نوشتن
  • تشخیص لهجه و صدای کاربر هنگام ادای کلمات
  • برخورداری از محیط تعاملی و کاربر محور
  • ارائه تمرینهای هوشمند در طول آموزش
  • امکان انتخاب محیط فارسی یا انگلیسی
  • امکان نصب تمامی سطوح به صورت یکجا و …

تمام سطوح آموزشی زبانهای مختلف در رزتا استون (به غیر از زبان لاتین) دارای روند آموزشی مشابه و مجموعه کلمات و جملات با ترتیب یکسانی می باشند. آموزش های این برنامه در قالب نرم افزارهای 5 سطحی و 3 سطحی ارائه شده است که به عقیده کارشناسان و شرکت سازنده این مجموعه، هر سطح آموزشی این نرم افزار معادل 50 تا 70 ساعت آموزش کلاس درس می باشد.

سطح 1

این سطح از 4 درس با میانگین زمان 30 دقیقه و مجموعه ای از فعالیتها و تمرینهای تکمیلی تشکیل شده است و به آموزش کلمات بنیادی زبان و عبارات و جملات بسیار پرکاربرد زبان می پردازد. در این سطح با کلمات و عباراتی نظیر اسمها، صفات، اعداد، عبارات مقایسه ای، ساعتها، معارفه و احوال پرسی، و جملات پرکاربرد در محل کار، مدرسه و خرید آشنا خواهید شد.


سطح 2
این سطح نیز از 4 درس تشکیل شده است و مکمل سطح 1 می باشد و توسط آن با قواعد بیشتری از زمان و حال و گذشته و جملات امری آشنا خواهید شد. در این سطح با مباحثی نظیر جهت ها، نامه نگاری، عذرخواهی، بیان احساسات، مسافرت، تعطیلات، گذشته و آینده، دوستان، زندگی اجتماعی، غذا خوردن و … آشنا خواهید شد.


سطح 3

این سطح نیز از 4 درس تشکیل شده است و به منظور کمک به ارتباط با دنیای اطراف و تقویت اصول زبان و مهارت های محاوره ای دو سطح پیشین ارائه شده است. در این سطح علاوه بر گسترش قواعدی که در دو سطح پیش فراگرفته اید، با کلمات و عبارات بیشتری نظیر اصطلاحات گیاه شناسی، مکانها و رخدادها، زندگی و کارهای روزمره، خانه و سلامت، چگونگی شرح عقاید و نظرات خود، صحبت در مورد سیاست، مذهب و تجارت و … آشنا خواهید شد.


سطوح 4 و 5

این سطوح تنها برای برخی زبانها نظیر انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و … ارائه شده است و شامل آموزش کلمات بیشتر، کاربرد افعال در زمانهای مختلف، ساختار جملات پیچیده و … می باشد.

آموزشهای صوتی (Audio Companion)

آموزشهای صوتی برای تقویت بیشتر آموخته های سطوح مختلف ارائه شده است و قابلیت استفاده به صورت مستقل و در دستگاه های مختلف پخش را دارد. از این آموزشها می توانید در هنگام رانندگی، ورزش و … استفاده کنید.

لینک خرید