رزتا استون چیست ؟

رزتا استون نرم افزاری کاملا تعاملی است که با بهره گیری از گویندگان محلی و تصاویر واقعی بدون نیاز به ترجمه فراگیری زبان جدید را برای شما به آسانی ممکن می سازد.

نرم افزار به شما این امکان را می دهد که چند زبان آموز بطور همزمان به مطالعه دروس بپردازند، در عین حال هر شخصی میتواند با تعریف یک نام کاربری اختصاصی در هر زمان به اطلاعات آموزشی مربوط به خود دسترسی داشته باشد.

بعد از انجام هر بخش امتیاز شما نمایش داده می شود، علاوه بر این شما قادر هستید که پاسخهای صحیح را مشاهده کنید، بخشی از آموزش را تکرار نمائید و یا بخشی را انجام ندهید.

به روش آموزشی رزتا استون اعتماد کنید، تمامی اطلاعات لازم در تصاویر گنجانده شده اند و شما برای فراگیری مهارت های زبان و اصول گرامری، روش های متفاوت و جذابی را تجربه می کنید.

با انجام دروس اولیه به شناختی کامل از مجموعه خواهید رسید و از آموزش یک زبان جدید لذت خواهید برد.

آموزش مکالمه Speaking

در این بخش شما ابتدا به کمک تصاویر مختلف، با کلمات و عبارات آشنا می شوید و به تکرار آنها می پردازید. با پیشرفت در آموزش، تصاویر در قالب مکالمات کوتاه و بلند برای شما نمایش داده می شوند و شما باید طبق مثال های و یا با تکیه بر آموخته های پیشین خود در مجموعه، پاسخ مناسب را بیان کنید.

این امر به شما کمک می کند که کلمات را به درستی در جملات به کار ببرید و به راحت و بدون اشتباه صحبت کنید.

گوش دادن Listening

پس از آموزش کلمات و جملات در بخش های دیگر، در تمرین های بخش Listening شما تنها با گوش دادن به صدای گوینده و بدون مشاهده متن، تصویر مناسب با صوت خوانده شده را انتخاب می کنید.

در بخش های نیز چند جمله مختلف برای شما خوانده می شود و تصاویری نیز نمایش داده می شوند، پازلی از صوت و تصویر مقابل شماست، در محیطی جذاب به سادگی از این مرحله عبور خواهید کرد. دقت داشته باشید که در هر مرحله امکان تکرار صوت ها وجود خواهد داشت و شما می توانید صوت ها را دوباره بشنوید.

توجه داشته باشید که این بخش علاوه بر تقویت مهارت شنیداری، نکات گرامری را نیز مرور می کند.که میتوان با یک تیر دو هدف را زد، البته این چنین نیست که در این آموزش برای گرامر محتوای در نظر گرفته نشده باشد بلکه شما در ادامه با آموزشهای تخصصی گرامر هم آشنایی پیدا خواهید کرد.

در رزتا استون برای هر مهارت مراحل گوناگون در نظر گرفته شده که همگی بر اساس یک کاربری بسیار هوشمندانه به زبان آموز ارائه می شوند و همین امر باعث میشود که بتوان با دلایل محکم گفت کاملترین نرم افزار آموزش زبان در دنیا را در اختیار خواهید داشت.

خواندن reading

در کنار یادگیری سایر مهارت های زبان توانایی خواندن کلمات و عبارات نیز بسیار حائز اهمیت است. شما در این بخش می آموزید که کلمات و عبارات را بخوانید، مفهوم درست را درک نموده و توصیف مناسب را انتخاب کنید. در این بخش علاوه بر تقویت مهارت خواندن، می آموزید که به راحتی صحبت کنید. شما یک نرم افزار همه جانبه و مفید در احتیار دارید از آموزش با رزتا استون لذت ببرید.

دقت داشته باشید اهمیت خواندن تا حدی است که میتوان آن را با مکالمه و صحبت کردن در یک حد دانست، مثلا در یک خیابان برای خواندن تابلوهای راهنما و یا در یک کافی شاپ و یا رستوران برای مطالعه منو باید بتوانید بخوانید، در همه جا نمی توانید با صحبت کردن ارتباط برقرار کند و در موارد زیادی لازم دارید که نوشته ها را بخوانید. بسیاری از تولید کنندگان چون این امکان را در محصولات خود دارند آن را  بی اهمیت جلوه می دهند!!

خواندن reading

در این بخش شما درست نوشتن را از پایه می آموزید، در دروس ابتدایی لغات را می آموزید و می نویسید و با پیشرفت و ادامه آموزش، نوشتن جملات و عبارات را یاد می گیرید.

در بخش هایی نیز با دیدن تصاویر و مثال ها، جمله مناسب با هر تصویر را خودان و با تکیه بر آموخته هایتان می نویسید و خطاهای احتمالی خود را مشاهده و تصحیح می نمائید.

شاید تعجب کنید که چگونه بدون این که کلاس درس وجود داشته باشدو معلمی برای شما اشکالاتتان را تصحیح کند میتوانید املای درست را یاد بگیرید، این همان تکنیک های ناب و منحصر به فردی است که در رزتا استون طراحی شده و با استفاده از هوش مصنوعی برای کاربران هدف گذاری شده است.

گرامر Grammar

بدون شک دانستن گرامر درست، به شما کمک می کند که بدون اشتباه صحبت کنید. رزتا استون نرم افزاری هست که نکات گرامری را به طور پیچیده به شما آموزش نمی دهد. بلکه شما در اثر تکرار، تمرین و شنیدن، بر گرامر تسلط پیدا می کنید.

با قواعد ابتدایی شروع کرده و طبق تصویر، گزینه صحیح را انتخاب میکنید. در مراحل پیشرفته تر با چالش های دشوارتری روبرو هستید. در این بخش گاهی آموخته های شما از طریق سوالات چند گزینه ای آزموده میشوند. نگران نباشید!

بر خلاف بسیاری از مجموعه های مشابه که یا کلا گرامر را توضیح نمی دهند و یا گرامر را به صورت سنگین و ثقیل بیان می کنند به نحوی که زبان آموز فکر می کند سخت ترین قسمت آموزش زبان خارجی گرامر آن است!!

تمامی این مراحل گام به گام پیش میروند و شما راهنمایی های لازم را دریافت می کنید. با روش رزتا استون برای صحبت کردن، به زبان مادری خود رجوع نمی کنید که این امر به شما کمک می کند زبان جدیدتان را به راحتی بیاموزید.

با رزتا استون گرامر را ساده و روان و در زمان کوتاه بیاموزید

واژگان Vovabulary

دایره لغات قوی همواره مورد توجه زبان آموزان بوده است. بسیاری از زبان آموزان با اینکه نکات گرامری و اصول دیگر زبان را می دانند، نمیتوانند به راحتی صحبت کنند، چرا که دایره لغات ضعیفی دارند. دقت کرده اید بسیاری از افراد برای صحبت کردن کمی توقف می کنند و قبل از بیان جملات فکر می کنند؟ این افراد عموما مشکل دایره لغات پایین دارند و برای هر منظوری فقط یک لغت حفظ کرده اند که باید فکر کنند تا به خاطرشان بیاید.

با روش رزتا استون شما لغات را به کمک تصاویر فرا میگیرید و آنها را در جملات و بخش های مختلف آموزشی تکرار می کنید که این امر در به خاطر سپردن آنها بسیار اهمیت دارد.

از طرفی اگر نتوانید لغات گسترده ای را در ذهن خود داشته باشید در مکالمات به سختی میتوانید صحبت کنید پس رزتا استون به شما کمک می کند تا تعداد لغات بیشتری را از یک خانواده و مترادف دیگر کلمات بیاموزید.

تلفظ صحیح Pronunciation

تلفظ صحیح تنها در اثر شنیدن صدای گویندگان بومی و تمرین میسر میشود. نرم افزار رزتا استون به شما این امکان را می دهد که تلفظ صحیح را بشنوید و بخش به بخش آن را تکرار کنید.

شما میتوانید با تنظیم حساسیت در تشخیص گفتار، کلمات و عبارات را هر چه نزدیک تر به تلفظ گویندگان بیان کنید. امکان بازخوانی کلمات و عبارات ارائه شده، در درستی تلفظ شما بسیار موثر است.

ساخت مکالمات کاربردی Milestone

حال که آموزش شما در تمامی بخش ها به اتمام رسیده است، باید آنها را در کنار هم قرار دهید. در انتهای هر بخش گزینه ای به نام Milestone وجود دارد که با انتخاب آن میتوانید آموخته ای خود را بصورت یک مکالمه کاربردی انجام دهید.

تصاویری در قالب داستانی کوتاه برای شما نمایش داده می شوند و شما بر اساس این تصاویر در مکالمه شرکت می کنید. در صورت نداشتن پاسخ صحیح ، نرم افزار بخش به بخش شما را راهنمایی میکند.

این بخش اوج تونایی و تفاوت رزتا استون با سایر نرم افزارهای موجود را نشان می دهد، یک آزمون جامع و مهیج با چالش هایی زیبا و بسیار آموزنده به نحوی که زبان آموز همراه از اشتباهات خود لذت میبرد و به هیچ عنوان احساس نا امیدی نمیکند و تلاش می کند تا بهترین ارائه را داشته باشد و بهترین نتیجه را بگیرد.

با رزتا استون Rosseta Stone

از آموختن زبان لذت میبرید

از اشتباهات خود خجالت نمیکشید

برای بهتر شدن تلاش می کنید